Spolupráce

Pragoclima, spol. s r. o. je profesionální firmou, která nabízí využití svých dlouholetých zkušeností v oblasti klimatizační techniky a tepelných čerpadel také jiným spolupracujícím firmám.


Cílem naší spolupráce je vytvoření nabídky komplexních služeb pro zákazníky, kteří poptávají služby i z jiných příbuzných oborů a upřednostňují službu tzv. „na klíč“. Máme tak zájem o vytvoření vzájemné trvalejší spolupráce zejména se stavebními firmami, firmami v oblasti vodo-topenářských prací, v oblasti chladírenských prací či s jinými montážními firmami klimatizačních zařízení, tepelných čerpadel a vzduchotechniky, kterým můžeme za zvýhodněnou cenu naše zařízení dodávat (s montáží i bez montáže). Zároveň si tyto naše spolupracující partnery poptáváme na zakázky v případě, že je oslovena investorem na komplexní dodávku služeb naše společnost. Spolupracujeme vzájemnými subdodávkami.

V případě, že jste firmou, která má zájem o spolupráci s námi, neváhejte nás kontaktovat. Společně tak můžeme oslovit větší cílovou skupinu, spolupracovat na zakázkách ku vzájemnému prospěchu a preferovat spokojenost zákazníka.

[contact-form-7 404 "Not Found"]