O společnosti Pragoclima

Z historie společnosti PRAGOCLIMA

Pragoclima, spol. s r. o. působí na trhu klimatizační techniky od roku 1990. Je moderní, dynamickou a stabilní firmou, která za léta své existence uspokojila tisíce svých zákazníků v tuzemsku i ve světě. V současné době úspěšně vstupuje na nové trhy a využívá jejich potenciálu. Rozvíjí obchodní řešení, která reflektují požadavky zákazníků. Stala se tak stabilním partnerem, disponuje certifikáty ISO 9001:2008 a ISO 1400:2004 na dovoz, prodej, montáž, servis a opravy v oblasti klimatizační techniky, VZT a tepelných čerpadel, a dále certifikátem MŽP I. kategorie ke kontrole těsnosti zařízení s fluorovanými skleníkovými plyny a regulovanými látkami, k jejich instalaci, údržbě a servisu.

Pragoclima spol. s r. o. je zástupcem pro ČR v programu Home C°mfort Expert firmy DAIKIN na dodávku, montáž i servis klimatizačních jednotek. Cílem tohoto programu je prodej klimatizační technologie mimořádné kvality za bezkonkurenční ceny, určené především pro byty a rodinné domy. Společnost však také dodává inovativní a vysoce kvalitní řešení mikroklimatu interiérů, která uspokojují měnící se potřeby zákazníků i v komerčních a průmyslových objektech.

Pragoclima spol. s r. o. si vybudovala vhodné pracovní zázemí, je vybavena novým zařízením a zaměstnává v současnosti 25 zaměstnanců, kteří absolvují pravidelná odborná školení zaměřená na produkty značek DAIKIN, TOSHIBA a LG. Sídlo společnosti je umístěno v Praze, pobočka pak v Ostravě. Cílem společnosti je poskytování kvalitních služeb a přístup ke svým zákazníkům s individuální péčí.

Vzhledem k tomu, že jsou servisní technici firmy schopni vyjíždět k náhlým poruchám na zařízení prakticky nepřetržitě, patří mezi stálé klienty společnosti velké komerční objekty jako např. banky, pojišťovny, síť obchodních řetězců, ale také zdravotnická a gastronomická zařízení.

Pragoclima Ostrava
Pragoclima Praha
Pragoclima Zlín

Naši partneři