Klimatizace pro rodinné domy a byty


Klimatizace se stává v současné době běžným vybavením domácností, neboť nám zpříjemňuje domácí pobyt a pohodlí. Proto je již standardní výbavou v nově stavěných rodinných domech, ale také majitelé starších domů vyhledávají možnost její montáže.

Klimatizace znamená mnohem více než jen ochlazování vzduchu - nabízí dokonalé vyvážení teploty, čerstvého vzduchu a vlhkosti, ale také čištění vzduchu. Tím dosahuje dokonalého komfortu bydlení po všechna roční období. Mnoho z uživatelů se domnívá, že klimatizace pouze vzduch ochlazuje. Není tomu tak. Naše zařízení také vytápějí a mohou být také plnohodnotným doplňkem ke stávajícímu systému vytápění Vašeho domu či bytu.

S instalací klimatizací do objektů bydlení máme bohaté zkušenosti a disponujeme potřebnými certifikáty k odborné montáži. Poradíme Vám, které zařízení bude pro Vás to nejlepší. Aby Vám vyhovovalo klima vnitřního prostředí, musí být správně splněny 3 základní veličiny: teplota, relativní vlhkost a průtok vzduchu. Optimální klimatizační technologie odráží přesně definovaný komfort zóny v rozmezí teplot 21 – 24 ºC (v závislosti na aktivitách a osobních preferencích), relativní vlhkost 35 – 65 % a rychlost proudění vzduchu 0,1 až 0,15 m/s. Ať se jedná o jednotlivou místnost, nebo o celý komplex místností, máme po ruce vhodné řešení pro všechny požadavky na klimatizaci. Každý případ řešíme individuálně na míru.

Široký výběr vnitřních jednotek, výbavy a požadovaných funkcí

SPLIT

SPLIT

Řešení klimatizace jednoho prostoru

MULTISPLIT

MULTISPLIT

Řešení klimatizace více místností v rámci jedné venkovní jednotky

ČISTIČKY VZDUCHU

ČISTIČKY VZDUCHU

Řešení pro kvalitní vnitřní prostředí

KOMPLEXNÍ JEDNOTKA URURU SARARA

KOMPLEXNÍ JEDNOTKA URURU SARARA

Komplexní řešení pro topení, chlazení, odvlhčování, zvlčování, přívod čerstvého vzduchu a dokonalé čištění vzduchu v rámci jednoho zařízení