Provozní doba: PO-PÁ: 07:00 - 17:00

24/7 Servis

This is custom heading element

U Trati 3134/36a, 100 00 Praha 10

Angličtina Čeština
Nezávazná poptávka Non-binding request

Pracovní příležitosti

Náplň práce:
Montáž a servis klimatizačních zařízení, tepelných čerpadel, chillerů.

Požadujeme:
– Vyučení v oboru elektro nebo chlad.technik.
– Zkušenosti z oblasti klimatizací a chlazení a svářecí a pájecí kurz výhodou, nikoli podmínkou.
– Řidičské oprávnění skupiny B
– Samostatnost, komunikativnost

Nabízíme:
– Práci v zavedené a stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
– Možnost profesního růstu, trvalé vzdělávání
– Přátelský kolektiv
– Motivační platové ohodnocení
– Stravenky
– Práce na zajímavých projektech, nárazově také možnost práce v zahraničí

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

    Nahrát životopis

    – Zajišťování odbytu klimatizačních zařízení a tepelných čerpadel – sortiment firem DAIKIN, LG, SAMSUNG, TOSHIBA aj.
    – Konzultační činnost s potenciálními klienty
    – Vypracování technického řešení pro daný subjekt
    – Zpracování cenových nabídek

    Požadujeme:
    – Zkušenosti a znalosti z oblasti elektro, klimatizací, chlazení
    – Pečlivost, důslednost, komunikativnost
    – Řidičské oprávnění sk. B

    Nabízíme:
    – Motivační platové ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích
    – Osobní počítač, telefon, služební automobil
    – Přátelský kolektiv a stabilní společnost s dlouholetou tradicí
    – Benefity
    -Pro studenty možnost zkráceného úvazku (zaměstnání před dokončením studia – možnost profesionálního a karierního růstu, vhodné pro SŠ, Bc., VŠ technického zaměření)