Kariéra

Pro naši společnost Pragoclima hledáme nové posily do týmu technických pracovníků.

Pragoclima je firma působící na trhu klimatizační techniky již více než 25 let. V rámci rozšiřování našich aktivit hledáme nové kolegy na pozici:

Montér-technický pracovník klimatizačních a chladících zařízení

Náplň práce:
Montáž a servis klimatizačních zařízení, tepelných čerpadel, chillerů.

Požadujeme:
- Vyučení v oboru elektro nebo chlad.technik.
- Zkušenosti z oblasti klimatizací a chlazení a svářecí a pájecí kurz výhodou, nikoli podmínkou.
- Řidičské oprávnění skupiny B
- Samostatnost, komunikativnost

Nabízíme:
- Práci v zavedené a stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
- Možnost profesního růstu, trvalé vzdělávání
- Přátelský kolektiv
- Motivační platové ohodnocení
- Stravenky
- Práce na zajímavých projektech, nárazově také možnost práce v zahraničí

V případě že Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám Váš životopis na ivana.ulmanova@pragoclima.cz

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.