DAIKIN Home C°mfort Expert

Pragoclima spol. s r. o. se stala partnerem s nejvyšší možnou kvalifikací pro ČR v programu Home C°mfort Expert firmy DAIKIN. Spojením s námi získáváte nejlepší služby, servis a podporu od vysoce kvalifikovaných odborníků s velkým důrazem na výhodné obchodní podmínky.

Cílem programu je optimální řešení pro Vaše individuální potřeby na základě spolehlivé Daikin kvality. Program Home C°mfort Expert je zaměřen na oblast residenčních objektů jako jsou rodinné domy, byty a menší komerční prostory včetně občanské výstavby.

Katalogy DAIKIN HCE

Katalogy DAIKIN HCE

Vám, MAJITELŮM NEMOVITOSTÍ a PŘÍMÝM INVESTORŮM, nabízíme kvalitní produkty společnosti Daikin, které Vám v rámci programu Home C°mfort Expert poskytneme za výhodných obchodních podmínek. Tato kvalitní japonská klimatizační zařízení jsou převážně vyráběny v České republice a to v továrnách v Plzni a v Brně. Vyřešíme Vám chlazení či vytápění Vašeho rodinného domu, bytu, kanceláře nebo také celoroční chlazení technické místností. Veškeré klimatizační jednotky jsou vybaveny invertorovou technologií, která Vám pomůže výrazně snížit provozní náklady a udržovat stabilní teplotu v místností dle zvoleného režimu. Všechny klimatizační jednoty jsou v provedení tepelné čerpadlo, proto umí chladit i topit. Portfolio produktů je tvořeno širokou škálou typů a designových provedení klimatizačních jednotek, které si můžete prohlédnout v katalogu programu Home C°mfort Expert nebo fyzicky v našem showroomu na adrese naší pobočky Pragoclima v Ostravě.

Vám, KLIMATIZAČNÍM FIRMÁM a SOUKROMNÍKŮM, tedy našim současným či potenciálním SUBDEALERŮM, nabízíme prodej kvalitního klimatizačního zařízení japonského výrobce Daikin, které Vám poskytujeme za výhodných smluvních podmínek. Klimatizační jednotky programu Home C°mfort Expert, jsou z převážné většiny vyrobeny v České Republice a to v Plzni a v Brně. Pojďme cestou, kdy klimatizace je vyrobena zlatýma českýma ručičkama a je také těmato ručičkama montována a kvalitně slouží po dlouhá léta ku spokojenosti Vašich zákazníků. Montáží značky Daikin Vaše firma získá spolehlivé klimatizační zařízení, což se Vám vrátí ve formě spokojenosti Vašich zákazníků. Ti s Vámi budou rádi dále spolupracovat a vracet se k Vám. Ale nebojte se, že by se k Vám vraceli s urgentním požadavkem na opravu nefungujícího zařízení. Každá jednotka, která opouští továrnu Daikin je kvalitně vyrobena a precizně testována. Tímto se Vaší firmě sníží výrazně náklady na výjezdy v rámci záručních oprav.

Nabízíme Vám odbornou obchodní podporu při komunikaci se zákazníkem a technickou podporu při montáži klimatizačního zařízení Daikin. Také se těšíme na setkání s Vámi na společných školeních v rámci programu Home C°mfort Expert.

Více informací: katalogy Home C°mfort Expert

 

 

Není instalace jako instalace

Není instalace jako instalace

aneb proč je kvalita instalace tak důležitá